METALING

Spoľahlivý partner firiem po celej Európe

Metaling, spol. s r.o. je spoločnosť zameraná na zákazkovú výrobu presných strojárskych súčiastok a montážnych celkov. Navrhujeme a realizujeme výrobu malých obrábacích strojov, upínačov a prípravkov. 

Čítaj viac…
Company Image
Company Image
ceo
SLOVO RIADITEĽA

VŽDY SOM VEDEL, ŽE ZO MŇA BUDE STROJÁR

Kráčať v otcových šľapajách, ktorý bol tiež strojárom, mi bolo asi súdené. Za dlhé roky práce, vývoja technológií, modernizácie, zvyšovania kvality výroby a kontroly sa v našej spoločnosti vyprofiloval vynikajúci kolektív odborníkov, ktorí zvládajú čoraz náročnejšie požiadavky zákazníkov. Metaling sa za 22 rokov svojej pôsobnosti stal spoľahlivým partnerom mnohých firiem po celej Európe.

ceo-sign

Ing. Juraj Hideghéty, riaditeľ

tepelné spracovanie a povrchové úpravy

SLUŽBY

CNC trieskové obrábanie, tepelné spracovanie a povrchové úpravy, meranie 3D, kontrola tesnosti diferenčného tlaku meracím prístrojom CETA a CNC obrábanie mobilnou frézkou TRIXXON.

Čítaj viac…
zákazkovú výrobu presných strojárskych súčiastok a montážnych celkov

TECHNÓLOGIE

Pracujeme s maximálnou presnosťou a plníme stanovené termíny. Disponujeme profesionálnym vybavením na meranie či montáže: brúsky, frézky, sústruhy či horizontálne OC.

Čítaj viac…
Mobilná frézka

TRIXXON MM300

Mobilná frézka TRIXXON MM300 je unikátnym výrobkom našej spoločnosti. K jeho vzniku prispeli viacerí externí pracovníci z oblasti konštrukcie, dizajnu a elektrotechniky.

Čítaj viac…
counter

22

rokov na trhu 

counter

32

zamestnancov

counter

12

CNC obrábacích strojov

counter

1000

m² výrobnej haly

Top